1965’ten Beri Sektöre Yön Veren Markalar

YARIM ASIRLIK BİR HİKAYE

Bundan yarım asır önce, Tekstil Sektörü’ne yön veren bir firma olmayı düşledik. Bir aile şirketi olarak çıktığımız bu yolda, Nazik Markalar’ı dünya markası haline getirmeyi başardık. Kendi ürettiğimiz tekstil ürünlerimizle artık sektörün takip ettiği lider firmalar arasındayız.
Bu gurur Türkiye’nin…
Birbirinden yenilikçi fikirlerimiz, benzersiz tasarımlarımızla hayat buluyor. Brode Nazik adı altında ürettiğimiz bu ürünler, diğer markalarımız olan Nazik Concept, Royal Nazik, Baby Nazik ve Hobby Nazik markalarımızın da yüksek ölçüde kaderini belirliyor. Kusursuz ürünler için en uygun teknolojiden faydalanarak, uzman kadromuzun denetiminde üretime başlanıyor.

Brode alanındaki tüm modellerin her aşaması büyük bir titizlik ve ustalıkla üretim departmanımızın elinden geçiyor. Burada en önemli amaç; belirlediğimiz kalite standartlarını yakalıyor olmak.

Biz üretimin de ötesine geçerek, sanatı tekstille birleştirmeyi ve Nazik Markalar imzalı çıkan bu eserlerle sizlerin güvenini kazanmayı umduk.

Çalışanlarımız, iş ve çözüm ortaklarımızla güçlü bir aileye dönüştük. Pazarlama ekibimizin yanı sıra tüm ürünlerimizin perakende ve toptan satışı için naziksepetim.com ile online alışveriş imkanı sunuyoruz. Tüm kampanyalarımız ve sürekli yenilenen koleksiyonlarımızdan haberdar olmanız için çeşitli yayınlarımıza devam ediyoruz.

Sürekli artan üretim kapasitemiz ve kalitemizle her geçen yıl kendi rekorumuzu kırmayı başardık. En iyisini üretme arzusu içinde, kalite kontrolümüzü asla ihmal etmeden üretimlerimizi tamamlamaktayız. Kendi markalarımız için üretimin yanı sıra aynı zamanda ev tekstil firmalarına da tedarikçilik yaparak, Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Çeşitli dünya markalarının da bizi tercih etmesinin sebebi şüphesiz başarılarımız…

Çünkü biz başarının sırrını biliyoruz.

1965’te Brode Nazik, 2010’da Royal Nazik, 2015’te Hobby Nazik, 2016’da Baby Nazik, 2019 yılında ise Nazik Concept markalarımız ile tekstil sektöründe alanlarımızı genişlettik. Kurulduğumuz günden bu güne güvenilir ve sağlıklı ürünler üretmeyi amaçlayarak “Tekstilde güven” sertifikasının da sahibi olmayı başardık.

Dünyanın dört bir yanına ulaşan Brode, Ev Tekstili ve Bebek Tekstili üzerine çeşitli ürünlerimizle sektöre yeni bir soluk getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sürekli yenilenen stoklarımızla ihtiyaçları doğru şekilde karşılıyor ve taleplere hızlı yanıtlar veriyoruz.

Biz bugün de yola çıkıyoruz…
Tıpkı yarım asırdır her gün yaptığımız gibi…
İlk günkü heyecan ve tutkuyla…